Vaadata Instagrami lugusid anonüümselt

Vaata ja lae Instagrami lugusid anonüümselt alla meie Instagram Story Vieweriga

Alla laadida Instagrami lugusid

Lihtne viis Instagram Stories ja Stories Highlights fotode ja videote allalaadimiseks ja salvestamiseks arvutisse, Macile või telefoni. Instagrami lugude allalaadimiseks tuleb lihtsalt sisestada Instagrami kasutajanimi ja minna.

Eelised

Millal kasutada

  • Jaga lugusid erinevates sotsiaalvõrgustikes
  • Lae alla ja salvesta hämmastav lugu
  • Vaata kasutaja lugusid anonüümselt
Korduma kippuvad küsimused
Kas StoriesIG on täiesti anonüümne?

Jah! Meie tööriist on 100% anonüümne. Kasutaja ei tea, et olete tema kontot vaadanud. Sa pead lihtsalt sisestama otsingusse kasutajanime, mida soovid jälgida, ja hakkad vaatama!

Kas StoriesIG rakendus on turvaline?

Jah, see on. StoriesIG on turvaline Insta lugusid anonüümselt vaadata. Veebisait kasutab SSL-krüpteerimist, et kaitsta teie andmeid ja hoida teie sirvimine privaatsena. Lisaks ei nõua meie tööriist konto loomist ega sisselogimist isiklike andmetega.

Mis juhtub, kui kasutate StoriesIG?

Kui profiil on avalik, siis meie tööriist Lae alla Instagram Stories. Kahjuks ei tööta meie tööriist Instagram Story Viewer privaatsete kontodega.

Kui palju maksab StoriesIG anonüümse vaatamise funktsioonide kasutamine?

Kõik StoriesIG platvormi funktsioonid on tasuta, olenemata sellest, kui palju profiile te vaatate või faile alla laadite.

Kuidas vaadata kellegi lugu anonüümselt?

Meie filosoofia on hoida see lihtne, nii et sa pead lihtsalt sisestama kasutajanime otsingusse ja saad võimaluse vaadata Instagrami lugusid anonüümselt.

Millistel seadmetel saab Instagrami Story Viewer veebilehte kasutada?

Kõiki seadmeid, olgu see siis mobiil, tahvelarvuti või arvuti, saab kasutada lugude ja tipphetkede vaatamiseks ja allalaadimiseks meie Instagrami Story Viewer'i tööriista abil.